KONST / Litografier / Färglitografi 14677397
nr 1467 7397
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Signerad. Färglitografi, numrerad 4/125, yttermått inklusive ram: 82x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:55:09
12/5 12:09:59
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel